42 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 25.06).

+380 (67) 880-75-30
ТМ STEZER

Загартоване скло

 

Виготовлення загартованого скла за 10-12 робочих днів.

Виготовлення виробів із загартованого скла на замовлення за індивідуальними розмірами: прозоре, надпрозоре, тоноване, матове. надпрозоре (діамант).

Показати ціни

 

Переваги роботи з нами

Внутрішній відділ технічного контролю – перевірка якості продукції.
Стислі терміни виготовлення завдяки власному виробництву.
Консультації клієнтів – надання рекомендацій щодо технічних можливостей і обмежень.
Доставка по всій Україні – доставка власним спеціалізованим транспортом по Києву або по Україні за допомогою Нової Пошти.

 

Загартоване скло за цінами виробника

Купуйте каленные скла для різних сфер діяльності!

Наші скла – Ваша безпека!

 

Загартоване скло (каленка) – тип скла, которий найчастіше використовується на увазі своїх підвищених характеристик, а також безпеки в експлуатації щодо сирого скла. Гартоване скло отримують шляхом термічної обробки, з чого випливає що будь-яке скло можна загартувати. У західних країнах будь скло обов'язково підлягає загартуванню перед передачею в експлуатацію. Застосовується як всередині приміщень, так і снаружи.

 

Завдяки власному виробництву замовляючи у нас Ви отримуєте:

терміни виготовлення 10-12 робочих днів з моменту оплати (звичайне виготовлення)

- термінове виготовлення (актуальні терміни уточнюйте)

- мінімальний розмір 100х300 мм

- максимальний розмір 3000х1400 мм

товщина виробів 4-10 мм

- відправлення в усі регіони України

 

В якості сировини використовується: прозоре, тоноване (бронза, графіт), надпрозоре листове скло. Гартоване скло матове виходить шляхом піскоструминної обробки після гарту, також можливе нанесення написів і логотипів піскоструменем. Також після гарту здійснюється фарбування скла.

 

Особливості виготовлення: перед замовленням варто враховувати деякі тонкощі виготовлення, а саме:

- мінімальний діаметр отвору дорівнює товщині скла

- мінімальний відступ від краю отвору до краю скла дорівнює 2,5 товщини скла, в іншому випадку необхідно робити пропили

- внутрішні вирізи не обробляються

- при загартуванню скло може вигнути

- після гарту скло не підлягає додатковій обробці

- на кресленнях обов'язково вказувати відстань від краю скла до центру отвору / вирізу

- загартоване скло більше дряпається, а також боїться ударів в торець щодо сирого скла

- допуски на виготовлення прямокутної форми: плюс мінус 0,5 товщини скла

- допуски на виготовлення фігурних вироби: плюс мінус 5 мм

 

Відправка в регіони України Новою Поштою. Перед відправкою скла упаковують в прозору стрейч плівку, що дає можливість співробітникові компанії перевізника перевірити цілісність скла. Після цього фахівці Нової Пошти роблять каркас з брусків і довозять Вам скло. Додатково вантаж страхується на повну вартість, що забезпечує 100% повернення коштів у разі недовоза.

Замовити/купити загартоване скло в Києві Ви можете по телефону або відправивши запит e-mail, наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом після оформлення заявки. 

Стандарти продукції:

Дані вимоги поширюються на всі вироби з гартованого скла компанії Стезер, які призначені для скління, виготовлення світлопрозорих конструкцій (віконних і дверних блоків, вітрин, перегородок, елементів структурного скління фасадів і т. д.), виробів будівельного, побутового і технічного призначення.

Визначення:

Загартоване скло – скло, піддане спеціальній термічній обробці шляхом нагрівання і швидкого охолодження, в результаті якої зовнішні шари скла переходять в стан сильного стиснення, а внутрішні в стан розтягу, утворюючи систему напруг у склі, що забезпечує його підвищену механічну і термічну міцність, а також безпечний характер руйнування (без утворення великих осколків).*

Прямокутне скло – плоске скло прямокутної або квадратної форми.

Фігурне скло – плоске скло, відрізняється за формою від прямокутного скла.

Райдужні плями – невеликі окремі ділянки поверхні скла, які представляють зони напруги в загартованому склі і які за рахунок явища подвійного променезаломлення видно під певним кутом огляду.

*- визначення взято з ГОСТ Р 54162 – 2010

Характеристики

Загартоване скло є термостійким і витримує перепад температур на менше 200 градусів С. Скло є механічно міцним і витримує удар сталевого предмета вагою 224 г, що падає з висоти не більше 2 000 мм. При руйнуванні скло розпадається на осколки, площа яких не більше 3 квадратних сантиметрів.

Вимоги:

Кромка скла обов'язково підлягає обробці (полірування, фацет), що пов'язано з безпекою для кінцевого споживача. Отвори додатково зинькуются, вирізи обробляються. При цьому діаметр отвору не може бути менше товщини скла. У разі розташування отвори близько до краю, від отвору виготовляється пропив. Номінальна відстань від центра отвору до краю скла дорівнює двом товщинам скла. Така ж мінімальна відстань між краями отворів.

Вся обробка скла відбувається до його загартування.

Транспортування і зберігання:

Скло транспортується на спеціалізованих автомобілях, оснащених пірамідою або рейками по бортах. При перевезенні скла виключені переміщення, зіткнення з будь-якими поверхнями крім дерева, м'яких матеріалів та іншого скла.

При навантаженні і вивантаженні скла застосовуються всі заходи для виключення механічних і термічних впливів, а також атмосферних опадів і агресивних речовин.

Указания по эксплуатации:

При эксплуатации стекла не рекомендуется:

- касание и удары продукции о твердыми предметами;

- протирание стекла жесткими материалами и материалами, содержащими царапающие включения; ― очистка сухих стекол жесткими щетками без подачи смывающей жидкости; ― длительное присутствие загрязнений на поверхности стекла;- попадание на стекла строительных материалов, частиц, летящих от работающего оборудования и других агрессивных веществ; подвергание стекла резким перепадам температур; ― применение в наружном остеклении.

Гарантии:

Гарантийный срок хранения и эксплуатации стекла составляет не менее двух лет с момента изготовления при условии соблюдения всех требований к эксплуатации. Механические повреждения стекла не являются гарантийным случаем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner